פחחות וצביעת רכב

שיא הטכנולוגיה – שירות אישי – 50 שנות מצוינות

פחחות וצביעת רכב

נזקי פח הרכב, הם נזקים שכיחים במיוחד, ואין כמעט נהג אחד שלא חווה נזק כזה לרכבו אי פעם בחייו. כולנו מכירים את התחושה הזאת שעוברת בגוף, כשאנחנו מבינים שהרכב שלנו התנגש או התחכך באיזה שהוא גוף דומם אחר. זה יכול להיות בתאונה קלה עם רכב נוסף, באבן שפה או מדרכה בולטת, ואפילו בחניית הבית – רעש החיכוך הזה שמבשר על נזק לפח האוטו, מייצר מיד תחושה לא נעימה.

טיפול מקצועי

הרכב שלנו הוא אחד הכלים הכי יום-יומיים שלנו, ואנחנו משתמשים בו לעיתים קרובות וכמעט לכל צורך. למרות זאת, המציאות מוכיחה שבחלק ניכר מהמקרים שפח הרכב ניזוק, אנשים פשוט נמנעים מלעשות דבר בנידון.

ישנם כאלו, הסבורים שהפח אינו אלא החלק האסתטי החיצוני של הרכב, ולכן אינם ממהרים לתקנו. במקרים אחרים, בוחרים שלא לתקן את הנזק אצל פחח מקצועי, אלא אצל אדם שאין לו את מלוא הידע והכלים בעולם הפחחות. עבודת פחחות שאינה מתבצעת כראוי, וכן נזקים שלא טופלו, ישפיעו באופן ישיר על ערכו של הרכב. כך, כאשר תרצו למכור אותו ביום מן הימים – תתבשרו שהשווי שלו נמוך מזה שהייתם מצפים שיהיה לו.

יתרה מזאת, ישנם מקרים שעבודת פחחות לקויה ולא מקצועית, עלולה להוות נזק בטיחותי אמיתי. הפח העוטף את הרכב מכל צדדיו, אינו רק כיסוי חיצוני שולי, אלא מהווה שכבת הגנה על מערכות הרכב, חלקיו הפנימיים, ובראש ובראשונה – עלינו, הנוסעים.

מכל האמור עד כה, מדוע רובנו בוחרים להזניח את הטיפול ברכב, משאירים אותו פגוע ושרוט, ולפעמים גם מתפקד באופן לקוי?

תיקון תאונות

במקרה שהנזק לאוטו נגרם כתוצאה מתאונה, במקרים רבים, ניתן לתבוע מחברת הביטוח את עלות התיקון. בנקודה זו, קיימת לכל נהג שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא לשלוח את הרכב לתיקון באופן עצמאי בכל מוסך שהוא, ולאחר מכן לפנות לחברת הביטוח בדרישה לקבל החזר כספי, והשנייה היא להתחיל בפנייה לחברת הביטוח, ורק לאחר מכן למוסך.

במידה שתבחרו באפשרות הראשונה, לא תהיה לכם וודאות שאכן תהיו זכאים להשתתפות הביטוח בעלות התיקון, כך שאם תקבלו מהם סירוב מכל סיבה שהיא, עלות התיקון תצא מכיסכם.

לעומת זאת, לאחר שתפנו לחברת הביטוח בשלב הראשון, במידה שהיא תאשר את השתתפותה, תוכלו לתקן את הרכב במוסך הסדר – שעובד בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח, מבלי להוציא כספים רבים מכיסכם הפרטי.

המוסך שלנו, מוסך צמרת, הינו מרכז שירות מורשה, העובד בשיתוף פעולה עם רוב גדול של חברות הביטוח. במידה שאתם מקבלים את האשראי מחברת הביטוח, תיקון הרכב אצלנו יהיה הצעד הטוב והבטוח ביותר.

 

צביעה וחידוש מכוניות עתיקות (רכבי אספנות)

בנוסף לכל האמור עד כה, המוסך שלנו מתמחה לא רק בתיקון תאונות ונזקי פח, אלא גם בצביעה וחידוש של רכבים. תהליך זה, נפוץ במיוחד ברכבי אספנות, שבעליהם מטפחים ומשמרים את הרכב הישן. רכבי האספנות מזכירים לנו עולם אחר ופשוט, תקופות יפות מהעבר, והם בעלי ערך סנטימנטלי עצום לרוב בעלי רכבים אלו.

אם כן, כדי לאפשר לרכב להמשיך ולמלא את ייעודו, נדרש לטפח ולחדש אותו בפרקים מזדמנים. ברבות השנים, מערכות הרכב עשויות להתיישן, ואף הצבע ידהה לאיטו. במוסך שלנו, תמצאו את כל הפתרונות והאפשרויות לטיפול ברכבים עתיקים – לרבות בדיקות, תיקונים, חידוש וצביעה איכותית ומקצועית של הרכב.

אם אתם מחפשים מוסך מורשה איכותי, עם ניסיון של כמעט 40 שנה בתחום, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בהקדם, ולהנות מכל השירותים שרכב צריך – והכל במקום אחד.

היתרונות שלנו

תפריט נגישות

מצטיין ארצי בשירות 🥇

נרגשים לשתף אתכם שמרכז שירות צמרת זכה כמצטיין ארצי בשירות

אנו ממשיכים ללמוד ולהשתפר מדי יום בכדי להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר עבורכם.