תיקון תאונות

תיקון תאונות

 

מרכז שירות צמרת מתמחה בכל העבודות הקשורות בפחחות.
 

המרכז מעסיק אנשי מקצוע מובילים בתחום, המכירים היטב את כל דגמי הרכבים ובפרט ניסאן ורנו .
תחום זה מתייחס לתיקוני פח הרכב, ותיקונים אלו לא חסרים לשום רכב. במדינת ישראל אנשים משתמשים ברכבם באופן אינטנסיבי ביותר, ולראיה פקקי התנועה ובעיות החניה. הצפיפות בהתייחס לכל אפיק הקשור בתנועת רכבים, אינה עושה חסד עם פח הרכב. פלכן, זהו שירות שרלוונטי לכל רכב בכל רגע נתון. תמיד יש שריטה שנגרמה בגלל חניה לא זהירה או מובלעת כלשהי בגלל נהג לא זהיר. למעשה, המשימה המוטלת על עובדי פחחות רכב היא לא רק שמירה על המראה האסתטי של הרכב, אלא גם שמירה על תקינותו של הפח, שמשחק משחק חשוב בבטיחות הרכב. מסיבה זו אין להתפשר בתחום זה ולפנות רק למקצוענים שיודעים איך לטפל בפח הרכב של הרכב הספציפי שיש לכם.
ישנם קורסים מיוחדים המכשירים אנשי מקצוע מיוחדים למקצוע זה. המטרה היא ללמד את הטכניקות החדשניות ביותר, ומומלץ לעבור קורס רענון זה אחת לתקופה              

 

עיצוב צורתו של הרכב, זה תוצאה של מחקרים ארוכים, ולכן פגיעה בצורה זו גוררת לירידה בביצועי הרכב. כמובן, אם מדובר בכמה שריטות, אז הרכב לא יתקשה לבצע את המוטל עליו, אך דפורמציה רצינית בעקבות תאונה מצריכה התייחסות מיידית. הרבה פעמים אנחנו רואים חלקים אחוריים של מכוניות שנפגעו בתאונות ולא תוקנו. נסיעה ברכב כזה עלולה להיות מסוכנת, שכן יכול מאוד להיות שפח הרכב זה לא הדבר היחיד שנפגע.