טיפול לרכב

טיפול לרכב

 

מכונאות - כשאנו מגיעים למוסך לצורך טיפולי מכונאות רכב אנו מצפים לקבל את השירות הטוב והמתאים ביותר לרכב שלנו בעיקר כדי שנוכל לנסוע ברכב בטיחותי שלא יסכן את חיינו וחיי נוסעים אחרים, בדיוק בשל סיבה זו מוסכי מורשי היבואן הם הבחירה העדיפה עבור כל טיפולי מכונאות. מחלקת המכונאות של מרכז השרות מונה שמונה אנשי צוות , העוברים השתלמויות אצל היבואן ומומחים בכל בעיה מכנית.

 

פחחות וצבע -  תיקוני תאונות - בתחום זה מרכז השרות שלנו מעניק שרות לכל סוגי הרכב ומעסיק אנשי מקצוע בעלי ותק של שנים רבות בתחום המכירים את כלל דגמי הרכבים. זהו שרות שרלוונטי לכל רכב בכל רגע נתון . המשימה המוטלת על עובדי הפחחות היא לא רק שמירה על מראה אסטי לרכב אלא גם שמירה על תקינו של הפח אשר תפקידו חשוב מאוד בבטיחות הרכב. מחלקת התאונות במרכז השרות שלנו עובדת עם מרבית חברות הביטוח ומעניקה תנאי הסדרי תיקון .

 

דיאגנוסטיקה - חשמל ומיזוג - מרבית הרכבים המיוצרים היום פועלים על מחשב אשר מרכז את השליטה על המערכות השונות ברכב ולכן יש צורך רב לא רק במכונאות אלא גם במחשבים ולכן הוקצה תחום התמחות נפרד - הדיאגנוסטיקה , לכן המקום הטוב ביותר לטיפול ברכבכם הוא מוסך שיש בו מחלקה מיוחדת התוכל לאבחן כל תקלה ובעיה . המחלקה מצויידת המכשור מתקדם ומיטב הטכנולוגיה המאפשרת לאבחן כל תקלה במהירות. עובדי המחלקה עוברים השתלמויות לעיתים קרובות מטעם היבואן.